Jsme nadšení profíci

V oblasti filmové a reklamní produkce působíme už 21 let, ale zápal máme jak čerství absolventi. Ke každé zakázce přistupujeme s nadšením a pokorou.

Není malých rolí, ani malých zakázek

Náš přístup se nemění v závislosti na budgetu. Každý projekt je pro nás stejnou výzvou, ať už se jedná o film za 100 milionů nebo o video za 100 tisíc (korun, samozřejmě ☺)

Sršíme nápady

Kreativita je nedílnou součástí naší práce. Připravíme skvělé kreativní koncepty pro TV pořady, reklamní kampaně nebo online prezentace.

TÝM  NOWORRIES

Hanka je režisérka, producentka, scénáristka a kreativní tvůrce. Režírovala film Můj příběh, vytvořila několik pořadů pro ČT a TV Prima, režijně i kreativně se podílela na desítkách reklam a reklamních konceptů, z nichž některé získaly ocenění a zařadily se v žebříčku nejoblíbenějších videí nebo byly v YouTube Ads Leaderboard. 

Hana Hendrychová

CEO, NoWorries

Lenka Gajzurová

Creative and client service director

Lenka Gajzurová se podílí na výrobě jak reklam a kontentových videí. 

Pracovala pro klienty jako je Tesco, Billa, ŠKODA Auto, Unilever nebo Heineken.

Pavla Krečmerová

Producer

Pavla se podílí na výrobě jak reklam, tak filmů. Mezi její nejznámější filmy patří Dvojníci, Miluji tě modře, Pojedeme k moři, Vejška, Jak básníci čekají na zázrak nebo Můj příběh.

Petra Šebo

Business, Strategy and Marketing Consultant

Petra strávila více než 20 let ve světových korporacích. Pracovala v TMobile, Sony,  O2 či Xeroxu , v poli i v top managementu. Má za sebou (nejen)  tvorbu kampaní (autorsky i realizačně), které korporace implementovala po celém světě. Je zvyklá nastavovat měřitelné cíle a chce vždycky dělat věci jinak a ještě o kus lépe než se zdá možné.

Eva Jandlová

Project Manager

Eva se na mediálním trhu pohybuje přes 15 let a má cenné zkušenosti jak z televize, tak z nadnárodní mediální agentury. Vytváří nestandardní příležitosti na trhu, pro které má vždy originální řešení.

Lukáš Hendrych

Kameraman a kreativec

Lukáš natočil destíky reklam a videoklipů, je podepsán pod celovečerními filmy Dissident nebo Můj příběh.

 

Jeho práce byly oceněny na festivalu v Berlíně nebo New Yorku.