top of page

Jsme nadšení profíci

V oblasti filmové a reklamní produkce působíme už 21 let, ale zápal máme jak čerství absolventi. Ke každé zakázce přistupujeme s nadšením a pokorou.

Není malých rolí, ani malých zakázek

Náš přístup se nemění v závislosti na budgetu. Každý projekt je pro nás stejnou výzvou, ať už se jedná o film za 100 milionů nebo o video za 100 tisíc (korun, samozřejmě ☺)

Sršíme nápady

Kreativita je nedílnou součástí naší práce. Připravíme skvělé kreativní koncepty pro TV pořady, reklamní kampaně nebo online prezentace.

TÝM  NOWORRIES

Hanka je režisérka, producentka, scénáristka a kreativní tvůrce. Režírovala film Můj příběh, vytvořila několik pořadů pro ČT a TV Prima, režijně i kreativně se podílela na desítkách reklam a reklamních konceptů, z nichž některé získaly ocenění a zařadily se v žebříčku nejoblíbenějších videí nebo byly v YouTube Ads Leaderboard. 

Hani_portre%2525CC%252581t_c%2525CC%2525
Hana Hendrychová

CEO, NoWorries

Lenka%20Gajzurova2_edited.jpg
Lenka Gajzurová

Creative and client service director

Lenka Gajzurová se podílí na výrobě jak reklam a kontentových videí. 

Pracovala pro klienty jako je Tesco, Billa, ŠKODA Auto, Unilever nebo Heineken.

0U1A2250_edited.jpg
Pavla Krečmerová

Producer

Pavla se podílí na výrobě jak reklam, tak filmů. Mezi její nejznámější filmy patří Dvojníci, Miluji tě modře, Pojedeme k moři, Vejška, Jak básníci čekají na zázrak nebo Můj příběh.

img2.png
Petra Šebo

Business, Strategy and Marketing Consultant

Petra strávila více než 20 let ve světových korporacích. Pracovala v TMobile, Sony,  O2 či Xeroxu , v poli i v top managementu. Má za sebou (nejen)  tvorbu kampaní (autorsky i realizačně), které korporace implementovala po celém světě. Je zvyklá nastavovat měřitelné cíle a chce vždycky dělat věci jinak a ještě o kus lépe než se zdá možné.

img.png
Eva Jandlová

Project Manager

Eva se na mediálním trhu pohybuje přes 15 let a má cenné zkušenosti jak z televize, tak z nadnárodní mediální agentury. Vytváří nestandardní příležitosti na trhu, pro které má vždy originální řešení.

foto%25252520Luka%252525CC%25252581s%252
Lukáš Hendrych

Kameraman a kreativec

Lukáš natočil destíky reklam a videoklipů, je podepsán pod celovečerními filmy Dissident nebo Můj příběh.

 

Jeho práce byly oceněny na festivalu v Berlíně nebo New Yorku.

bottom of page